page-header

Frezowanie Komina

Rozwiercanie i poszerzanie kominów
SKUTECZNE I SPRAWDZONE METODY
Frezowanie kominów

Frezowanie komina to najbardziej istotne i skomplikowane działanie o charakterze kominiarskim zmierzające do poszerzenia kanału kominowego. Poszerzony szyb komina pozwala uzyskać większy ciąg kominowy i/lub daje możliwość zamontowania odpowiedniego wkładu kominowego jeśli pierwotna wielkość komina jest zbyt mała. Z koniecznością frezowania komina spotykamy się najczęściej w starszych budynkach (choć nie tylko) np. przy wymianie pieca / koła na nowy, nowoczesny kocioł wymagający zastosowania wkładu kominowego.

Frezujemy kominy metodą na sucho z wykorzystaniem nowoczesnej technologii i głowicy hydraulicznej niwelującej drgania i hałasy. Dysponujemy własnym samochodem z podnośnikiem koszowym, dzięki czemu ograniczamy do minimum konieczność chodzenia po dachu. Frezowanie komina Poznań – serdecznie zapraszamy w Poznaniu i okolicy – rozwiercanie kominów, poszerzanie kanałów kominowych, naprawa komina, kompleksowe frezowanie kominów Poznań i okolice woj. Wielkopolskie.

Wiercenie kominów
KIEDY FREZOWAĆ KOMIN
Kiedy frezowanie komina jest potrzebne
JAK FREZUJEMY KOMINY
Zobacz przykładowe realizacje

Marcco Frezowanie Komina Poznań Wielkopolska zaprasza do współpracy w zakresie takich usług jak naprawa kominów, poszerzanie szybu komina, poszerzanie kanałów wentylacyjnych i rozwiercanie kominów Wielkopolskie, Poznań, Nowy Tomyśl, Leszno i okolice.

Zobacz więcej realizacji

Lata doświadczeń - wiele realizacji

POTRZEBNA FIRMA DO FREZOWANIA KOMINA?
Skontaktuj się z nami

Rowiercanie kominów, wiercenie komina, poszerzanie komina, frezowanie komina Poznań, Szczecin, Wrocław, wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i akceptuję politykę prywatności

    Back to top of page
    Call Now Button