page-header

Frezowanie Komina

Rozwiercanie i poszerzanie kominów
SKUTECZNE I SPRAWDZONE METODY
Frezowanie kominów

Frezowanie komina to najbardziej istotne i skomplikowane działanie o charakterze kominiarskim zmierzające do poszerzenia kanału kominowego. Poszerzony szyb komina pozwala uzyskać większy ciąg kominowy i/lub daje możliwość zamontowania odpowiedniego wkładu kominowego jeśli pierwotna wielkość komina jest zbyt mała. Z koniecznością frezowania komina spotykamy się najczęściej w starszych budynkach (choć nie tylko) np. przy wymianie pieca / koła na nowy, nowoczesny kocioł wymagający zastosowania wkładu kominowego.

Frezujemy kominy metodą na sucho z wykorzystaniem nowoczesnej technologii i głowicy hydraulicznej niwelującej drgania i hałasy. Dysponujemy własnym samochodem z podnośnikiem koszowym, dzięki czemu ograniczamy do minimum konieczność chodzenia po dachu.

Wiercenie kominów
KIEDY FREZOWAĆ KOMIN
Kiedy frezowanie komina jest potrzebne
JAK FREZUJEMY KOMINY
Zobacz przykładowe realizacje

Marcco Frezowanie Komina Poznań Wielkopolska zaprasza do współpracy w zakresie takich usług jak naprawa kominów, poszerzanie szybu komina, poszerzanie kanałów wentylacyjnych i rozwiercanie kominów Wielkopolskie, Poznań, Nowy Tomyśl, Leszno i okolice.

Zobacz więcej realizacji

Lata doświadczeń - wiele realizacji

POTRZEBNA FIRMA DO FREZOWANIA KOMINA?
Skontaktuj się z nami

Rowiercanie kominów, wiercenie komina, poszerzanie komina, frezowanie komina Poznań, Szczecin, Wrocław, wielkopolskie, lubuskie, zachodniopomorskie, dolnośląskie.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i akceptuję politykę prywatności

    Back to top of page
    Call Now Button